MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 10403246
nr 1040 3246
Stol
Barockstil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:13:11
150 kr